>, Захворювання>Первинне діагностування – піднімаючи завісу

Первинне діагностування – піднімаючи завісу

Якщо Ви потрапили до нашої клініки – Вас щось турбує. Дуже рідко трапляються свідомі пацієнти, які приходять на обстеження як на «ТО» (технічне обслуговування). Але ж машину на техобслуговування ми возимо регулярно відповідно до інструкції (написано ж – раз на 10000 або 20000 км), не чекаючи поломок, а про себе ми забуваємо – шкода, що ніхто не написав інструкцію з експлуатації людини.

І якщо Ви прийшли, то насамперед має бути проведено первинне діагностування.

Діагностичне обладнання, що використовується в наших клініках, має міжнародний сертифікат ISO, сертифіковане Міністерством охорони здоров’я України та успішно застосовується в 57 країнах світу.

Первинне діагностування триває зазвичай близько 2 годин.

І починається воно з ATM Express-тесту – програми, яка дає можливість оцінити та візуалізувати за допомогою монітора електромагнітні процеси, які супроводжують біофізичні, фізіологічні та біохімічні реакції в організмі. Для отримання результату застосовується порівняльний аналіз частотно-хвильових характеристик цих процесів.
У абсолютно здорової людини всі процеси, що відбуваються в організмі, синхронізовані – це є основою гомеостазу (стану внутрішнього балансу). У разі розвитку патологічних процесів різної етіології цей баланс порушується, водночас однією з перших порушується гармонія саме хвильових процесів. Як це проявляється? Руйнуються ритми керування основними фізіологічними процесами, що відбуваються в організмі людини, виникає дисбаланс взаємодій на рівні нейрогіпофіза та гіпоталамуса. А далі ланцюжком: порушення в керуванні роботою нервової системи призводить до пошкодження ендокринної системи, імунна система реагує порушенням гуморального і клітинного імунітетів – ці патологічні реакції проявлятимуться зокрема і в функціональних порушеннях.
Що при цьому відбувається? Про принципи роботи нашого діагностування детально Ви можете прочитати тут: http://imc.com.ua/apparatura/.

Щойно Вас під’єднають до апаратури, і почнеться діагностування.

Частина перша – Express-Test
Перший експрес-тест триває близько 2 хвилин. Водночас відбувається первинне «зчитування інформації» про Ваш організм, функціональність його органів і систем, що відображується на екрані монітора у вигляді діаграми із 30 кольорових стовпчиків-відводів, де кожен відображає функціональний стан органа або системи. Кожен стовпчик, що з’явився, підкаже лікарю, на що в подальшому необхідно звернути увагу. Проглядаються всі 30 відводів:
1 і 2 – мозковий кровообіг (лівий і правий).
3 і 4 – стан придаткових пазух носа і очі (ліворуч і праворуч).
5 і 6 – зони лімфоглоткового кільця (мигдалики).
7 і 8 – щитовидна і паращитовидна залози.
9 і 10 – зона (шийних) лімфатичних вузлів.
11 і 12 – шлуночки серця.
13 і 14 – бронхи та легені.
15 – печінка.
16 – жовчний міхур і жовчовивідні шляхи.
17 – підшлункова залоза і селезінка.
18 – стан шлунка.
19-20 – тонкий кишечник і 12-пала кишка.
21-22 – товстий кишечник.
23-24 – нирки (ліва, права).
25-26 – органи малого тазу: у жінок – параметрій, яєчники, матка, у чоловіків – передміхурова залоза.
27-28 – сечовивідні та статеві шляхи: у жінок – піхва, у чоловіків – уретра, придатки.
29-30 – стан у зоні грудної лімфатичної протоки (у жінок – і стан молочних залоз).
Така система оцінювання дає можливість сформувати повну цілісну картину того, що відбувається в організмі. А отримана інформація оцінюватиметься не тільки за показниками кожного зазначеного органа, а й в сукупності зі станом взаємозалежних органів і систем.
Отримана інформація вважається первинною. Чому? Тому що всі ми живі люди, і на функціональність нашого організму можуть впливати суб’єктивні чинники.

Наприклад, Ви прийшли на прийом до лікаря, як слід не виспавшись (сподіваємося, гарно і весело проводили вільний час, гірше, якщо нервували або багато працювали) – на діагностуванні ми побачимо знижену функціональність мозкового кровообігу, яку зафіксують 1 і 2 відводи, у цьому випадку спричинену фізичним недосипом. Це не є принциповим функціональним порушенням, пов’язаним із запаленням, інфекцією або чимось ще, що «тягне» за собою будь-які глобальні для організму наслідки.

Далі на екрані монітора особливо допитливі можуть побачити «чоловічка, який крутиться» – відбувається сеанс пасивної біорезонансної терапії. Це означає, що за допомогою впливу на організм слабких електромагнітних коливань чітко визначених параметрів відбувається короткочасна «правильна» примусова корекція функцій організму.

Після чого лікар ще раз перевірить результати за допомогою експрес-тесту. І тепер уже Ваші показники будуть виглядати зовсім інакше. Чому? Однією з найважливіших властивостей живої клітини та характеристик здорової тканини є її здатність відповідати на подразники (реактивність). Ця здатність реалізується у вигляді лабільності функціонального стану у відповідь на різні тестові навантаження.

Різниця в показаннях першого і другого експрес-тесту дасть можливість лікарю не тільки оцінити адаптаційні можливості організму, інтенсивність і збалансованість фізіологічних процесів, ступінь ендогенної (вплив внутрішніх чинників) та екзогенної (вплив зовнішніх факторів) інтоксикації, побачити пошкодження мікробіологічних циклів на рівні крові та лімфи, але й дасть можливість визначити локалізацію та стадію прихованих (хронічних) процесів.

А також відсіяти проблеми, які не впливають на функціональність організму і спричинені суб’єктивними причинами на кшталт недосипу (згадуємо приклад – в цьому випадку показники 1 і 2 відводів покращаться за рахунок «правильного» впливу на організм).

А якщо «підняття» показників не відбувається, йдеться про функціональне порушення, пов’язане з будь-якими запальними процесами, які у 95 % випадків обумовлені наявністю інфекційних агентів (грибки, паразити, найпростіші, віруси, бактерії). Часто саме вони і є першопричиною виникнення запального процесу і призводять до функціональних порушень органа або системи.

Всі протестовані проблеми «зафіксуються» в селекторі подальшого VEGA Testа і слугуватимуть відправною точкою для лікаря. Маючи таку інформацію, грамотний спеціаліст за допомогою наступного етапу діагностування перевірить ще раз і відсіє хибнопозитивні результати, вибудує ланцюжки патогенезу, виявить першоджерела, а також підбере індивідуальний курс лікування.

Частина друга – VEGA Test – копаємо вглиб

На цьому етапі лікар буде «дивитися в корінь» і шукати джерела проблем кожного конкретного органа або системи на підставі наявних результатів. Тут вже відбувається діагностування за 1 точкою.

Наукове підґрунтя є таким:
Елементи нервової системи представлені практично на кожному «рівні» організації взаємодій в організмі. Унікальною її властивістю є миттєвість і чітка спрямованість реакцій, що виникають. Саме завдяки подібній здатності вегетативну нервову систему обрано посередником для проведення цього діагностування організму. За цих умов за основу береться порівняльний якісний аналіз стану і функціональності організму за її посередництва.

Будь-який токсичний вплив на організм, спричинений інфекційним агентом, алергеном, провокує запуск запальних процесів у тканинах. Цей процес характеризується певними біохімічними реакціями зі специфічними біофізичними характеристиками. Вимірювання та аналіз цих параметрів лежить в основі діагностування. Наявність будь-якого патогена і реакція, яка запускається у зв’язку з його присутністю, пов’язані між собою причинно-наслідковими зв’язками, а хвильові процеси, що виникають за цих умов, будуть схожі між собою. Отже, у разі накладання вихідного (що задається системою) та індивідуального (що тестується у пацієнта) хвильового процесу лікар отримає (чи ні) ефект резонансу, який відобразиться на екрані монітора. А ось причини та наслідки виявляються під час послідовного під’єднання (власне кажучи, методом перебирання отриманих даних) моделей патологічних процесів та їхніх характеристик. Можливості діагностування реалізуються за допомогою найширшого спектра так званих «препаратів» – це частотні моделі процесів, які відбуваються у тканинах організму, інфекційних, паразитарних та інших видів патогенних навантажень, зібрані в базі селектора обладнання (це близько 55000 тестів). Оскільки електромагнітні коливання, які випромінюють тканини, відображають особливості процесів, що відбуваються в них. Ці самі «препарати» допоможуть визначити характер впливу, спричиненого патогенами:

  • вірусні, бактеріальні, грибкові, лімфатичні обтяження;

  • характер процесів, що розвиваються у тканинах: запалення, імунні, аутоімунні, алергічні процеси;

  • наявні клітинні зміни.

До унікальних можливостей методу, що використовується, слід віднести:

  • виявлення причини захворювання;

  • визначення наявності інфекційних патогенів;

  • локалізацію вогнища патології;

  • характер процесів, що відбуваються у тканинах;

  • наявність хронічних (прихованих) захворювань, що лежать в основі патології;

  • можливість індивідуального тестування препаратів (оцінювання ефективності та переносимості).

Загалом метод працює таким чином: у разі наявності резонансу між «препаратом», що під’єднується із селектора, і відповіддю організму пацієнта графік відхиляється (ефект резонансу) – лікар отримає позитивну відповідь, якщо відхилення графіка відсутнє – відповідь негативна.

Наявність лямблій у товстій кишці буде виглядати ось так: на моніторі відображений резонанс за позитивного відгуку

Жовтою лінією відображений ефект відсутності резонансу, який повідомляє про негативну відповідь

А тепер «наприклад»
Саме на цьому етапі і з’ясовуються причини та будуються ланцюжки. Використовуючи певні послідовності «під’єднання» частот із бази апаратури, лікар отримує відповіді на питання, що цікавлять: причина, дислокація (уражений орган), характер процесу, тяжкість перебігу захворювання, роль патологічного процесу, що відбувається, перший вражений орган, фонові процеси (патології), схема лікування.

Відправним пунктом може стати:
1) незадовільний стан органа або системи за показаннями експрес-тесту;
2) синдром або скарга пацієнта.

Існує безліч нюансів, які пов’язані з діагностуванням та компетентністю лікаря, який його проводить. Про ключі-нозоди та блоки не варто навіть говорити – це такі тонкощі, які потребують навичок і досвіду, за допомогою яких лікар буде перевіряти та ще раз перевіряти отримані результати.
Пояснювати процес «на пальцях», не вникаючи у тонкощі, набагато зрозуміліше та простіше, якщо наводити приклади.

 

Спираючись на результати експрес-тесту
Нехай йдеться про досить поширене чоловіче захворюванні – простатит. Етіологія процесу може бути різноманітною, та, лише чітко розуміючи її, лікар здатний коректно призначити курс лікування.
Отже, внаслідок відсіювання хибнопозитивних результатів на прикладі пацієнта ми бачимо таку картину: простатит, нефрит, хронічний тонзиліт, Clamidia psittaci.
Причин, що призводять до простатиту, в теорії може бути кілька. Це може бути:

  • низхідна інфекція або

  • висхідна інфекція.

Якщо це низхідна інфекція, то ланцюжок необхідно розкручувати знизу догори відповідно.
У разі виявлення проблеми із простатою аналізуються всі можливі варіанти: аденома простати, простатит, застійний простатит, гіперплазія. В резонансі – застійний простатит. З огляду на те, що експрес-тест виявив нефрит, знаючи фізіологію, можна сміливо додавати його до ланцюжка, отримувати резонанс і далі починати пошук причин виникнення нефриту. Якщо ланцюжок вибудувано правильно, отримаємо ефект резонансу. Тепер ми маємо простатит, спричинений нефритом. Далі будемо шукати джерело проблем у нирках. Додаючи до ланцюжка отриманий хронічний тонзиліт, отримуємо резонанс – йдеться про низхідну інфекцію, що спускається від верхніх дихальних шляхів до простати (хто б міг подумати). А тепер вже необхідно шукати причини, що спричиняють хронічний тонзиліт. Ланцюжок виростає ще на один рівень. Під’єднуючи до ланцюжка хламідію psittaci, ми отримаємо позитивний результат. Маємо зв’язку: Clamidia psittaci – тонзиліт – нефрит – застійний простатит. В результаті ми бачимо, що простатит є наслідком хронічного тонзиліту, який, своєю чергою, спричинений хламідією, що передається від птахів повітряно-крапельним або повітряно-пиловим способом.
В іншому випадку, проходячи всю зв’язку, лікар, наприклад, отримає простатит, першоджерелом якого є Clamidia trachomatis – інфекція, що передається статевим шляхом. І це вже зовсім інша історія.
І ось ніби в обох випадках – простатит, але лікування, як Ви розумієте, буде істотно відрізнятися.

Якщо йдеться про симптоми
Наприклад, пацієнт скаржиться на болі у спині. Причин для подібних скарг може існувати безліч.
За результатами експрес-тесту, які вже перевірені ще раз вега-тестом, підтверджені: Clamidia psittaci, Aspergilus Niger (вид цвілевих грибів), герпес 3 (herpes Zoster).
Тепер, проходячи відділами хребта, лікар послідовно буде визначати джерела проблем.
Із основних симптомів у селекторі виставляється БІЛЬ. Далі у селекторі «виставляється» шийний відділ хребта – в результаті отримуємо резонанс. Потім визначається характер запалення (гостре або хронічне) – в резонанс йде хронічне, далі – характер обтяження (осередкове або загальне) – в резонанс йде загальне (це означає, що задіяний весь відділ), далі перебираємо до резонансу можливі причини (вірусне обтяження – немає, грибкове – немає, бактеріальне обтяження – є), а оскільки вже відтестовано Clamidia psittaci – до ланцюжка додається цей агент. І в ланцюжку біль-шийний відділ-хронічне запалення-загальне обтяження – бактеріальне навантаження-Clamidia psittaci отримуємо резонанс. Це означає, що у шийному відділі провідним буде саме Clamidia psittaci. А ось якщо ми візьмемо із селектора та замінимо Clamidia psittaci на Aspergilus Niger, ефект резонансу спостерігатися не буде – отже це обтяження не є головним у конкретній проблемі, хоча і присутнє в організмі.
Але якщо ми почнемо перевіряти грудний відділ за такою самою схемою: «грудний відділ – гостре або хронічне – загальне або осередкове – чим спричинено?», ми отримаємо вірусну інфекцію. З огляду на те, що «висвітився» герпес 3, лікар підставить у ланцюжок його – ефект резонансу буде означати, що болі в грудному відділі спричинені herpes Zoster. Пацієнтка в молодості перенесла цей вид герпесу, який залишився на гангліях нервів і провокує болі у спині.
Саме Zoster є основною проблемою у грудному відділі, хоча фон доповнюють і наявні в організмі навантаження (Clamidia psittaci, Aspergilus Niger), але для цього відділу вони не є провідними).

Кожен організм індивідуальний

Важливий аспект Вега-тесту – можливість підібрати індивідуальний курс лікування. І річ не лише в тому, що, знаючи першоджерело проблем, зробити це значно легше.
Можливо підібрати індивідуальні дозування препарату, що призначається, не обмежуючись загальними рекомендаціями інструкції (незалежно від того, чи це аптечний або фітопрепарат). Уявімо, наприклад, що таблетка випускається в дозуванні 100 мг. Комусь буде досить і 30 мг, комусь – 75, а комусь буде мало і 100 мг. І крім нашого діагностування, у лікаря наразі не існує іншої можливості перевірити, яке дозування необхідне кожному конкретному пацієнту. Адже в інструкціях із застосування прописані дуже умовні дозування, які залежать від віку (дорослі і діти), рідше – від ваги. І навіть це ще не все.
З огляду на те, що відокремлених проблем в організмі не існує, і одна проблема тягне за собою іншу, курс лікування зазвичай передбачає застосування декількох препаратів. Ліки призначаються «пачками». Так ось, діагностування дає можливість перевірити, як будуть працювати всі призначені препарати, яким чином відбувається взаємодія в конкретному організмі, наскільки ефективно у зв’язці працюють ліки. Дуже часто трапляється, що 5 препаратів разом працюють добре, а коли додається 6-й, всі 5 попередніх більше не працюють.
Або досить часто ми стикаємося з тим, що пацієнти безрезультатно вживають антибіотики з груп, які для конкретного пацієнта просто не ефективні – цього можна уникнути, перевіривши їхню ефективність не методом приймання всередину та очевидною відсутністю результату, а використовуючи можливості діагностування.

Підсумок
Як бачите, існує безліч аспектів, які неможливо оцінити за допомогою інших методів діагностування. Крім усього зазначеного вище, наприклад, якщо йдеться про вірусне навантаження, ми можемо визначити не тільки природу вірусу (ДНК або РНК), але й побачити його умовну концентрацію в організмі.
Для цього існує так зване умовне розведення D – це так звана логарифмічна шкала, «вилка» якої знаходиться в межах від D3 до D200. Так, вилка в межах D3-D10 вкаже на протікання гострого процесу, від D12 до D15 – на підгострий стан, D26-D30 – на носійство (хронічну форму, коли проблема існує, але не має клінічних проявів), D60-D200 – інформаційні сліди проблеми.
Або, наприклад, у Казахстані у нас був пацієнт із онкологією в товстому кишечнику, пов’язаною із впливом важких металів (кадмію). Людина за професією бухгалтер, робочими інструментами якого були папір і ручка. Але коли пацієнту поставили запитання, пацієнт згадав, що у складні 90-ті роки протягом 15 років він займався вичиненням шкір із застосуванням хімікатів. І через 12 років проблема «вистрілила» – через токсичне обтяження виник хронічний осередок запалення, який протягом 12 років навантажував організм, і через 12 років бездіяльності проблема переросла в онкологічний процес.
Подібних випадків можна описувати безліч, і кожен із них не буде схожий на попередній, тому що кожен організм унікальний. Здоров’я, як і призначення лікаря або причини виникнення захворювань неможливо «усереднити», інакше вийде «середня температура у палаті». Необхідно пам’ятати, що багато захворювань значно легше попередити та вилікувати на початковому етапі, ніж «розгрібати» вже відчутні наслідки.

Піклуйтеся про себе, приділяйте собі час і будьте здорові!!!

 

Залишити коментар