Згідно зі статистичними даними Всесвітньої організації охорони здоров’я кількість харчових отруєнь щорічно зростає. Виною тому є не тільки наш спосіб життя, харчові провокації, пов’язані з поїздками, а й неякісні продукти, які, на жаль, не є рідкістю. Основними типовими симптомами харчового отруєння є блювання, болі в області живота і діарея. А от інші симптоми буду залежати від виду збудника, який потрапив до організму.
Що ж в такому разі відбувається?
Насамперед під удар потрапляють слизові оболонки шлунково-кишкового тракту – в результаті маємо запальну реакцію слизової, стимуляцію синтезу біологічно-активних речовин і порушення моторики стравоходу, про що Вам нагадають блювання, діарея та больові відчуття в області живота.
Далі токсини, потрапляючи до шлунково-кишкового тракту, розносяться кровотоком по всьому організму і призводять до порушення роботи його органів і систем, внаслідок чого розвивається загальна інтоксикація організму (можливі головні болі, підвищення температури тіла, скачки тиску).
Наступний удар бере на себе печінка. І хоча цей орган не нагадує про себе больовим синдромом, не варто забувати про те, що йому теж «не солодко». Адже одна з його основних функцій і полягає в тому, щоб виступати як фільтр і знешкоджувати токсини, які потрапляють до організму. Не варто забувати і про порції додаткових токсинів, які виділяться згодом у процесі «руйнування» збудника отруєння. Внаслідок подібної «війни» клітини печінки (гепатоцити), намагаючись впоратися з посиленою атакою отруйних речовин, гинуть. І наше завдання – допомогти їм у відновленні.
З огляду на зазначене вище, протягом декількох років ми працювали над протоколом лікування харчових отруєнь, який би діяв комплексно, допомагаючи не лише зняти симптоми, а й відновитися після перенесеного потрясіння. В результаті – готове та неодноразово перевірене рішення має такий вигляд (не йдеться про складні харчові отруєння хімічними речовинами або, наприклад, грибами, коли питання госпіталізації не піддається сумніву).
Вам знадобляться всього 3 рослинні препарати, які є абсолютно нешкідливими та у 95 % випадків можуть досить швидко (протягом 1-2 годин) не тільки «прибрати симптоми», а й допомогти подальшому відновленню організму. Гепатофіл «прикриє» печінку і допоможе «поквапити» функцію детоксикації, Панкреафіл «підхопить» підшлункову, а Цитофіл 4 допоможе впоратися із запальним процесом.
Схема приймання така: потрійна доза Гепатофілу в комбінації з одинарною-полуторною дозою Цитофілу 4, через 30-40 хвилин – одноразова доза Панкреафілу. Якщо після закінчення години симптоми не зникли, варто повторити весь процес спочатку.
Одноразова доза фітопрепарату:
для дорослої людини – 10 крапель;
для дитини до 12 років – пропорція: 1 крапля препарату на 1 рік життя.
Зверніть увагу: якщо процес супроводжується блюванням, краплі необхідно приймати у чистому вигляді (не розбавляючи водою).
Залишити коментар