>>КРЕМНІЙ 3

КРЕМНІЙ 3

Дійсно унікальний нанопрепарат і новітня наша розробка, підтверджена низкою наукових досліджень.
Кремній 3 є 0,25 % колоїдним розчином діоксиду кремнію – частинки кремнію розміром 100-150 нанометрів, на поверхні яких, скажімо зрозуміло, «приліплені» частинки діоксиду церію розміром 2-5 нанометрів.
Діоксид церію відомий у медицині насамперед через свої антиоксидантні властивості (про це – трохи згодом), у складі ліків його застосовують низка відомих фармацевтичних компаній. АЛЕ… У нього дуже істотні побічні ефекти – залишається в організмі (накопичується) і через 2-3 роки призводить до фіброзу печінки – такі віддалені наслідки його застосування.
Препарат, який ми створили, значно відрізняється від усього, що існувало в медицині до цього моменту. У чому ж полягає його унікальність?

Як введення

Тут необхідно зробити «ліричний відступ» і зупинитися на тому, що ж таке антиоксиданти та чим вони так для нас корисні.

В імунній системі організму антиоксиданти протистоять збудникам хвороб (паразитам, вірусам, бактеріям), захищають організм від вільних радикалів, які у надмірній кількості призводять до різного роду захворювань і передчасного старіння організму.
Що ж таке вільні радикали та яка від них шкода?
Вільні радикали – це «неправильні» молекули, яким на зовнішній оболонці не вистачає одного або декількох електронів, що не мають пари, також відомі як «активні форми кисню».
Вільні радикали присутні в організмі людини та в нормальній кількості виконують свою «корисну» роботу – вони не просто потрібні, а необхідні для нормальної роботи процесів дихання, знищення «шкідників», які потрапили до організму, і обміну речовин.
Але це випадок, який чудово ілюструє приказку «що занадто, то не здраво», оскільки ці радикали не відрізняються особливою розбірливістю і є занадто «доброзичливими» (починають взаємодіяти не тільки з потрібними молекулами, а з усіма підряд), внаслідок чого легко переходять у статус ворогів у разі, коли їх кількість зростає.
Вони знаходяться у «вільному плаванні» в нашому організмі, тому, пересуваючись, ці дрібні шкідники «забирають» у «нормальних» молекул бракуючі електрони і цим пошкоджують їх, що в подальшому завдає шкоди органам і системам організму.
Отже, саме антиоксиданти відіграють роль «саперів» у нашому організмі – вони намагаються «перехопити та знешкодити» такі молекули, безболісно віддавши їм свій електрон, і водночас зберігають свою повноцінність і готовність до «подальших подвигів».
За таких умов антиоксидантна система нашого розумного організму не тільки «нейтралізує» шкідників, а й «вказує їм правильний шлях», направляючи їх саме туди, де вони дійсно принесуть користь.
Останнім часом вчені схиляються до думки, що саме вільні радикали у надмірній кількості стають першоджерелами більшості захворювань. Їх вважають винуватцями: раку, цукрового діабету, астми, артритів, атеросклерозу, серцево-судинних захворювань, хвороби Альцгеймера і Паркінсона, розсіяного склерозу і безлічі інших. Все залежить від того, куди саме в організмі доберуться ці жадібні до чужих електронів радикали.

Все по черзі

Унікальність антиоксидантних властивостей діоксиду церію полягає в тому, що його молекули вміють «самовідновлюватися». Тут буде доречно навести як приклад знайомий нам вітамін С, який також є антиоксидантом. Молекула вітаміну С, взаємодіючи з молекулою вільного радикала, нейтралізує її та більше не «працює» – вона вичерпала свій запас. Тоді як молекула діоксиду церію, переходячи в 2-3 валентний стан, «знешкодивши» небажану молекулу, відновлюється та продовжує свою роботу далі. Це означає, що невеликої дози діоксиду церію достатньо, щоб «навести порядок» в організмі щодо «зайвих» вільних радикалів.
Друга його особливість полягає в тому, що, оскільки в нашому Кремній 3 діоксид церію використовується не просто в чистому вигляді, а «приліплений» до високодисперсного носія (діоксиду кремнію), зберігаючи всі свої колосальні антиоксидантні властивості, препарат має також найпотужнішу противірусну дію – дослідження в інституті мікробіології АН України, проведені під керівництвом член-кореспондента Академії наук України Лисенка Володимира Сергійовича, показали, що на культурах, заражених аденовірусом, активність вірусу «падала» в 3000 разів за 1 годину, а за 2 години ця цифра збільшувалася до 9000 разів.
А ось дослідження, проведені доктором медичних наук, професором Досенком Віктором Євгеновичем і кандидатом біологічних наук Серебровською Зоєю Олександрівною в Інституті фізіології Академії наук ім. Богомольця, на щурах, інфікованих запаленням легенів, показали, що застосування препарату зменшує запальний фактор (тобто всі інтерлікіни) за добу в 10-12 разів.

Для бажаючих ознайомитися з повною версією дослідження – сюди  http://imc.com.ua/protizapalnij-antioksidantnij-ta-metabolichnij-efekti-vvedennya-nanochastok-dioksidu-tseriyu-pri-eksperimentalnij-pnevmoniyi-u-shhuriv/

Варто згадати про ще одну властивість, доведену Досенком В.Є. і Серебровською З.О., – діоксид церію в 2,5 рази збільшує кількість кисню на мембранах клітини, тобто доставлення кисню до кожної клітини збільшується в 2,5 рази – відбувається оксигенація організму (насичення організму киснем). Це особливо важливо, коли людина відчуває значні фізичні навантаження – м’язи споживають дуже багато кисню, який і є джерелом енергії. Цей ефект зазвичай досягається за допомогою шкідливих для організму препаратів – так званих допінгів. У нашому випадку включається природний біологічний процес, який покращує доставлення кисню до кожної мембрани клітини.
Як ми вже говорили, окремою проблемою застосування діоксиду церію в медицині є його «накопичення» в організмі, що призводить до серйозних наслідків. Так ось, вперше у світі (до нас цього не вдавалося зробити нікому) за рахунок того, що обрано правильний розмір і форму високодисперсного носія (діоксиду кремнію) діоксид церію в організмі «робить свою справу» і безперешкодно виводиться системою виділення організму (здебільшого через нирки). Тобто в організмі діоксид церію не «осідає». Це підтверджено найпотужнішим дослідженням Інституту фізіології АН України (професором Досенком В.Є.). Протягом 6 місяців проводився колосальний цикл робіт зі спостереження за виведенням препарату з організму. Для цього діоксид церію «позначали» спеціальним ізотопом і простежували весь шлях його «виходу» з організму. Таким чином за рахунок правильно підібраного носія вдалося позбутися величезного побічного ефекту діоксиду церію.
Як результат – в нашому розпорядженні потужний протизапальний противірусний засіб; потужний антиоксидант; засіб, який підвищує рівень кисню в організмі та не має побічних ефектів.

У нашій клінічній практиці Кремній 3 ефективно «підключається» до протоколу лікування за наявності будь-яких запальних процесів, особливо, коли йдеться про бронхолегеневу систему. Із запаленням легенів препарат вирішує проблему за 1-2 доби.
Кремній 3 випускається у формі крапель – це колоїдний розчин. Дозування його коливаються від 3 до 9 крапель залежно від багатьох факторів – вони залежать від ваги, стану, віку пацієнта тощо.
Завдання підбору індивідуального дозування чудово вирішується під час діагностування та у процесі підбору індивідуального лікування – дозування препарату внесені до селектора діагностичної апаратури, і лікар підбирає конкретне дозування конкретному пацієнту під конкретне захворювання, перевіряючи водночас індивідуальну ефективність і переносимість препарату.

Залишити коментар