Ось так виглядають вікові зміни шкіри з плином часу. Ця картинка досить наочно відтворює, що відбувається з двома із трьох її шарів. Всі зміни починаються в дермі, а зовнішній шар лише реагує на те, що відбувається. “Дивитися” в корінь – це наше кредо, тому до своєї косметологічної лінії ми підходимо так само.
Так що ж відбувається? Дерма (середній шар шкіри) є сполучнотканинною частиною шкіри. Вона має чітко визначений міжклітинний матрикс – позаклітинні структури, які є основою сполучної тканини. Цей матрикс складається з волокон колагену і еластину, що є умовним каркасом, на який «натягнуто» епідерміс. Саме він визначає в’язко-еластичні властивості шкіри, які з часом втрачаються. Шкіра з ослабленим матриксом стає «млявою» та зморшкуватою – спостерігаються, так би мовити, зовнішні ознаки старіння (вибачте, дівчата).
До складу сполучної тканини входять і не менш важливі фібропласти – це клітини, які синтезують позаклітинний матрикс, також виробляють «попередників» колагену і еластину.
Розроблений нами Нанотонік на основі біологічно активного нанокремнію дає можливість м’яко втрутитися у біохімічні процеси, що відбуваються.
Після 30
За твердженнями вчених уповільнення процесів відновлення шкірного покриву і регенерації починається приблизно із 30 років. І ось тут на арені з’являється кремній – про це говорять численні дослідження, що проводяться протягом останніх років. Саме в цей період організм не тільки починає відчувати його дефіцит, але і втрачає здатність відновлювати його нестачу. Це відбувається частково через те, що природні сполуки, які знаходиться в нашому природному середовищі існування, є здебільшого біологічно неактивними. У зв’язку з чим, навіть під час потрапляння їх до організму з їжею або напоями, вони не засвоюються, а отже не в здатні брати участь у біохімічних процесах всередині клітин.
Кремній, який є другим (після кисню) елементом у природі, бере активну участь у синтезі колагену і ліпідів епідермісу, у синтезі білків сполучної тканини еластину, прискорює обмінні процеси, бере участь у метаболізмі фосфору, від нього залежить підтримання та засвоєння кальцію організмом. Зв’язок між кремнієм і клітинами, які відповідають за синтез колагену та еластину, підтверджений численними науковими експериментами.
Зовнішнє застосування біологічно активного нанокремнію (у формі, готовій для засвоєння) допоможе місцево заповнити його нестачу. А для посилення ефекту – зверніть увагу на біологічно активний Нанокремній для внутрішнього застосування (https://imc.com.ua/product/nanokremnij/ ).
На цьому «корисність» нанокремнію не закінчується.
Згідно з останніми науковими дослідженнями кремній у біологічно доступній формі нормалізує процеси гідратації шкіри. Що це означає? Брак вільних молекул води (дегідратація) завжди «виливається» у проблеми зі шкірою – це може бути зроговіння, пошкодження лімфатичної системи, передчасне старіння внаслідок втрати колагену і змін структурної цілісності. А ось правильне «утримання води» в епідермісі забезпечує високу активність ферментів, які гарантують здоров’я клітин. А ферменти, зі свого боку, дають можливість вітамінам і мінералам засвоюватися з максимальною користю.
Зовнішні вороги
Не секрет, що одним із головних зовнішніх ворогів є УФ-вплив (фотостаріння). Він запускає процеси утворення вільних радикалів, негативно впливаючи на стан і функції епідермісу, які перешкоджають його регенерації та оновленню клітин. Це відбувається через пошкодження керамідів. Ці ліпідні молекули є «фундаментом» зовнішньої структури шкіри, тому що створюють ліпідний бар’єр. Це може спричинити дефіцит вологи, запальні реакції на шкірі, пошкодження клітинних мембран шарів шкіри, зниження захисної функції, уповільнення процесів регенерації. Кремній є антиоксидантом, який блокує процеси перекисного і ферментативного окислення ліпідів, що своєю чергою збільшує захисні функції епідермісу, підвищує стійкість до окислювального впливу вільних радикалів.
Ласкаво просимо
У медичній галузі протягом останніх років ведуться інтенсивні дослідження за напрямком використання наночасток кремнезему як трансдермального переносника – транспортного засобу для доставки необхідних речовин безпосередньо до клітин-мішеней, а також до глибоких шарів шкіри, гарантуючи максимально точковий вплив. Застосування подібної «служби доставки» дає можливість проникнути не тільки через трансдермальний бар’єр , а і через шкіру, не порушуючи її цілісності та не впливаючи на функціональність. А це означає, що після висихання Нанотоніка Ви сміливо можете наносити потім улюблений крем.
Якщо ви уважно прочитаєте склад відомих на ринку косметологічних засобів, ви здивуєтеся, як часто використовується кремній. Ви виявите його у дезодорантах, пудрі, тональних кремах і базах під макіяж, кремах для обличчя, туші та губній помаді, зубній пасті. У разі зовнішнього застосування він видаляє омертвілі клітини шкіри (що сприяє її швидкому оновленню), а також візуально вирівнює дефекти (наночастинки кремнію у комбінації з водою структуруються в ґратчасті структури, що і забезпечує розгладження зморшок), зберігаючи вологу, обмежує виділення жиру, додаючи шкірі матовості, має абсорбуючі властивості.
І на завершення: склад Нанотоніка (детальніше тут: https://imc.com.ua/product/nanotonik/) дозволяє використовувати його без жодних обмежень. Він підійде для будь-якого віку і всіх типів шкіри, навіть для чутливої.
Залишити коментар