>>РИНОФІЛ. Лікування риніту і не тільки

РИНОФІЛ. Лікування риніту і не тільки

ринофил

Не секрет, що захворювання верхніх дихальних шляхів є найпоширенішими та наймасовішими серед інфекційних захворювань усіх інших органів і систем організму. І виникнення будь-якого захворювання із цієї численної «сім’ї» обумовлено однією із трьох причин:

– Бактерії – пневмококи, стрептококи, стафілококи тощо.
– Віруси грипу, парагрипу, аденовіруси, ентеровіруси, риновіруси, ротавіруси, герпетичні віруси…
– Грибки – Candida, аспергіли тощо.

Чи можна поєднати в одному препараті речовини, які зможуть ефективно знешкодити будь-якого небажаного агента з усіх наведених вище? Ця ідея не давала нам спокою і стала причиною багаторічних «пошуків» універсального препарату максимально широкого спектра дії, який би міг впоратися з усіма групами збудників. В результаті пропонуємо Вашій увазі Ринофіл – одна з найсвіжіших наших розробок.

Розберемося, чим цей препарат так цінний і унікальний.

1. Антивірусною дією Ринофіл зобов’язаний компоненту «антивірус», який входить до його складу, – це розробка доктора наук Дмитра Васильовича Печука. Якщо стисло, то принцип його роботи полягає в тому, що, коли довгий полімер крохмалю перетворюється в короткі олігомери, то під час з’єднання з вірусами останні змінюють свою білкову структуру і стають помітними для імунної системи, що дає можливість їй впоратися з ними значно швидше (детальніше читайте в нашій статті «Елементи теорії фрагментарного фагоцитозу та її застосування для аналізу вірусних інфекційних захворювань» http://imc.com.ua/ehlementy-teorii-fragmentarnogo-fagocitoza-i-ee-primen/).
2. Наночастинки (0,25 % колоїдний розчин високодисперсного кремнезему розміром 100-150 нм із додаванням наночастинок срібла) забезпечують антибактеріальні властивості препарату, будучи смертельними для понад 600 видів патогенних бактерій, зокрема і найпоширеніших, як то стрептококи, стафілококи, пневмококи тощо).
3.
Протигрибкові властивості препарату забезпечує плюмбагін, що входить до складу, – витяжка з росички однолистої, який має потужні фунгіцидні та бактерицидні властивості. Він знищує грибкову флору, а також пригнічує грампозитивні бактерії. Крім того, плюмбагін має спазмолітичну дію.
4.
У складі присутні витяжки із трав (біоплазма), які мають протизапальну дію, таких як полин гіркий однорічний.
5.
Ринофіл зміцнює судини завдяки софорі японській, яка входить до його складу.
6. Важливим моментом є й те, що Ринофіл не містить жодних судинозвужувальних компонентів. Ми звертаємо на це увагу, тому що судинозвужувальні препарати мають суттєві недоліки у вигляді різних побічних ефектів, які проявляються: у медикаментозному риніті, витонченні слизової оболонки носа і набутій крихкості судин, а як наслідок – поява кровотеч, а також розвиток (особливо це стосується дітей) ускладнень із боку нервової системи – порушення сну, прискорення серцебиття, підвищення кров’яного тиску, головний біль. Крім того, звуження судин ускладнює процес очищення навколоносових пазух, «замикаючи» в них бактерії, які скупчилися, що може призвести до хронічних ринітів або гайморитів.
Це не означає, що подібні препарати не повинні застосовуватися, але краще використовувати їх лише як швидку допомогу, а не застосовувати системно для лікування захворювань.
7.
Крім того, Ринофіл не містить ефірних олій, які досить часто або не переносяться організмом, або спричиняють різні алергічні реакції. Це дає можливість знизити ризик виникнення алергічних реакцій і говорити про гіпоалергенність препарату.

Як підсумок – подібна композиція препаратів і наночастинок дає можливість оздоровити всю носоглотку – Ринофіл можна застосовувати як спрей і для носа, і для горла у разі ангін, тонзилітів.
Він успішно застосовується під час лікування ЛОР-захворювань (вухо, горло, ніс):
– ГРВІ (включно із грипом);
– запалення слизових оболонок дихальних шляхів;
– ринітів;
– ангін;
– ларингітів;
– фарингітів;
– трахеїтів;
– тонзилітів;
– бронхітів;
– коклюшу;
– утруднення виведення мокротиння, сухого кашлю.

Не менш ефективний він для профілактики та/або лікування сезонного грипу і ГРВІ.
Показаний дітям від 1 року.
Дозування препарату (від 1 до 3 разів на день) залежить від віку пацієнта і мети використання (профілактика або лікування).

 

Залишити коментар