Патенти

 

 

Основний напрямок діяльності нашого “Міжнародного медичного центру “СмартМед”” – це розробка інноваційних методів діагностики, лікування та профілактика захворювань.

Спільно з нашими партнерами розроблено та впроваджено у широку клінічну практику ефективні лікарські препарати на основі рослинної сировини, підтверджені численними авторськими свідоцтвами та патентами.

Зокрема, спеціалістами центру спільно з вченими вдалося створити чистий нанокремній 2НМ і композитні нанопрепарати на основі діоксиду кремнію в поєднанні з СеО2 (діоксид церію), золотом, міддю та сріблом та їх комбінаціями. Розроблений нанокремнезем отримав унікальні можливості: став біологічно активним із стовідсотковою засвоюваністю кремнію. При використанні такого нанокремнезему йде швидке відновлення організму за рахунок збільшення засвоєння інших необхідних мікроелементів. У тому числі – і фітопрепарати.

Значення кремнію для життєдіяльності людини важко переоцінити.
Вода, насичена кремнієм, очищує кров, забезпечує постачання тіла необхідними мікро- і макроелементами, покращує роботу м’язової системи, розчиняє шлаки, солі та їх відкладення, підтримує в нормі гормональний баланс, покращує функцію щитовидної, підшлункової, передміхурової залоз. Завдяки тому, що кремній нормалізує вуглеводний та ліпідний обмін, його регулярне вживання сприяє профілактиці ожиріння та позбавляє зайвих кілограмів.

Кремній має масу лікувальних властивостей:
– протизапальну;
– антибактеріальну;
– противоалергічну;
– знеболюючу;
– противірусну;
– імуномодулюючу;
– протигрибкову.

Все це дозволяє застосовувати біологічно активний нанокремній при комплексному лікуванні та профілактиці різних захворювань.

У профілактиці та лікуванні серцево-судинної системи-
вода із розведеним у ній нанокремнієм покращує еластичність судин, клапанів серця, знижує рівень «шкідливого» холестерину в крові, підвищує рівень гемоглобіну – тому рекомендується приймати препарат Нанокремній при анемії, гіпертонічній хворобі. Кремній перешкоджає розвитку кардіосклерозу, аритмії, стенокардії, хороший, так само, у профілактиці інсультів та інфарктів.

У лікуванні та профілактиці захворювань травної системи – нанокремній корисний для профілактики утворення каменів у жовчному міхурі та печінці, він нормалізує жовчовиділення, розщеплює вже сформовані камені в жовчному міхурі, покращує діяльність сфінктерів шлунка та кишківника, відновлює баланс мікрофлори кишківника, перешкоджає запальним процесам. Препарат успішно впорається з печією, дисбактеріозом, запорами, застосовується при жовчнокам’яній хворобі, при виразці шлунка, при захворюваннях підшлункової залози, холециститі, гастриті, гепатиті, цукровому діабеті.

Кремній приймає активну участь в процесах метаболизму кальцію и фосфора, що входять до складу кісткової та хрящової тканини. Він може бути рятівним при проблемах кістково-суглобової системи та в стоматології. Тому нанокремнієм у комплексі з іншими фітопрепаратами «СмартМед» лікують рахіт, остеопороз, суглобовий ревматизм, остеохондроз, артрит. При різних травмах хрящів, сухожиль, при переломах кісток для їхнього кращого зрощення та відновлення кремній життєво необхідний! Нанокремній також здатний послабити зубний біль, зміцнити дентин та зубну емаль. У вигляді полоскань успішно застосовується при стоматиті, гінгівіті, пародонтиті, пародонтозі.

Нанокремній широко застосовується при лікуванні захворювань дихальної системи. Препарати на основі нанокремнію ефективно застосовуються у комплексному лікуванні гострих респіраторних інфекцій, гострого та хронічного тонзиліту, ангін, фарингітів, ринітів, бронхітів, бронхіальної астми та туберкульозу.

Важливим є нанокремній у комплексному лікуванні катаракти.

Завдяки своїм антисептичним властивостям, відомим з давніх часів, кремній можна застосовувати в лікуванні шкірних захворювань, у лікуванні ран і гнійних інфекцій, при виразкових ураженнях шкіри, носа, порожнини рота, кишечника і геніталій, запалення сечовивідних шляхів, при кандидозі.

Нанокремній можна застосовувати зовнішньо у вигляді компресів, примочок (без додавання води) і у вигляді вмивання при опоясуючому лишаї, рожевому лишаї, при діатезі, при вугровому висипанні, при пролежнях, дерматозах, при опіках і порізах.

Протизапальна та знеболювальна властивості нанокремнію позитивно впливають на профілактику та лікування захворювань передміхурової залози. Він успішно застосовується при: дисфункціях простати, сечокам’яній хворобі, запаленні сечового міхура, нирок, аденомі передміхурової залози, жіночому безплідді, порушенні потенції у чоловіків, захворюваннях сечостатевої системи.

Ванни з нанокремнієм нормалізують психоемоційний стан людей, які страждають на депресію, алкогольну залежність, безсоння, неврози, апатію, головний біль, синдром хронічної втоми.

Дуже важливий кремній для людей похилого віку. При його нестачі в організмі знижується швидкість обмінних процесів, тобто дефіцит кремнію – одна з причин старіння. Щоб уникнути ламкості кісток, розвитку атеросклерозу, гіпертонії, метаболічного синдрому та цукрового діабету рекомендуємо щодня приймати нанокремній для того, щоб заповнити добову потребу в ньому.

Величезне значення кремній має для вагітних жінок, годуючих матерів і для дітей. Кремній контролює правильне зростання та розвиток дитини. У дітей при нестачі кремнію може розвинутися рахіт, руйнуються зуби, розвивається карієс, діти можуть відставати у фізичному та інтелектуальному розвитку.

При активних заняттях спортом або просто при фізичних навантаженнях добове споживання кремнію збільшується вдвічі – про це не варто забувати, зокрема, спортсменам, людям, які ведуть активний спосіб життя або займаються важкою фізичною працею. Рекомендується збільшувати дозування нанокремнію вдвічі.

Нанокремній активно застосовується у косметології. Кремній називають “еліксиром молодості”, тому що він важливий для відмінного стану волосся, нігтів, шкіри. За участю кремнію активніше відбувається вироблення колагену – такого необхідного нам усім.

У вигляді компресів, протирань, примочок, вмивань – нанокремній легко впорається з почервонінням шкіри, запобігає її лущенню, з появою: зморшок, запалень, алергій шкіри. Умивання водою з нанокремнієм добре тонізує шкіру. Ванни для рук і ніг з кремнієм покращують стан нігтів, посилюють їх ріст, перешкоджають розшаруванню, позбавляють грибкових інфекцій.

Ополіскування волосся водою з додаванням нанокремнію покращує стан волосся і шкіри голови, що надасть здорового вигляду волоссю, зміцнить його і прискорить ріст. При втиранні в шкіру голови нерозведеного нанокремнію пройде себорея, свербіж та лупа.

Без поповнення дефіциту кремнію людині неможливо зберегти здоров’я, молодість, красу. І не забувайте, що біологічно активний нанокремній не має побічних ефектів та протипоказань.

Facebook

Контакти

Київ:
вул. Лютеранська, 16

+38 (044) 585 31 17
+38 (073) 503 40 30
+38 (044) 377 57 65

вул. Мостицька, 9
+38 (044) 299 06 10
+38 (095) 041 34 24

Дніпро
вул. Грушевського, 53

+38 (097) 670 43 37

Харків
пров. Конторський, 3

+380 (97) 018 65 08

Полтава
вул. Пилипа Орлика, 20/1

+38 (099) 369 27 70
+38 (0532) 60 82 78
+38 (067) 530 31 11

Чернігів
вул. Одинцова, 9

+38 (050) 313 13 78
+38 (067) 268 33 96