Лікування

Терапевтичний курс об’єднує в собі:
– натуральні препарати Фітолінії “СмартМед” на основі фіто- та нано- композитів, – унікальні розробки, підтверджені патентами, що є результатом спільних досліджень з вченими провідних інститутів АН України,
– апаратне лікування за допомогою приладів частотно-резонансної терапії,
– медикаментозну терапію – за необхідності.

Курс лікування призначається пацієнтам індивідуально за результатами діагностичного обстеження, враховуючи:
– оптимальний крок терапії,
– адаптаційні резерви організму,
– індивідуальну ефективність та переносимість пацієнтом.

Частотно-резонансна терапія здійснюється на базі апаратно-програмних комплексів, що мають низку значущих переваг:
– широкий спектр терапевтичних можливостей,
– відсутність токсичного навантаження на організм у процесі лікування,
– відсутність протипоказань (за рідкісним винятком),
– відсутність вікових обмежень,
– вибірковість впливу на вогнище поразки,
– безпечність,
– відсутність побічних ефектів.

Особливості методології частотно-резонансної терапії

Основне завдання такої терапії – шляхом трансляції специфічних частот провести деактивацію інфекційних агентів, які обтяжують організм (грибків, вірусів, бактерій, найпростіших, гельмінтів) та забезпечити виведення утворених в результаті їх загибелі токсинів за рахунок впливу динамічними частотами на хімічні зв’язки в макромолекулах збудників.

Під впливом частот здійснюється блокування роботи ферментативних систем патогенних мікроорганізмів, а також процесів клітинного дихання, що призводить до порушення метаболічних процесів в них, знижує їх патогенність (хвороботворність) та токсичність. Зниження активності біохімічних процесів в мікроорганізмах призводить до порушення процесів життєдіяльності, що робить їх легкодоступними мішенями для системи імунного захисту (через їх неспроможність виробляти ряд токсинів та ферментів).  Всі ці зміни призводять до загибелі збудників.

Лікування методами частотно-резонансної терапії може відбуватися на тлі загальноклінічних методів терапії, а також застосовуватися з метою профілактики широкого кола патологічних станів, реабілітації після перенесених захворювань та синдромів інфекційного характеру.

Вдосконалені методи апаратно-програмного комплексу дають можливість вибрати оптимальну терапевтичну тактику по відношенню до збудників захворювання у конкретного пацієнта, підібрати необхідну лікувальну програму або комбінацію програм, проводити динамічне спостереження за плином терапії, вносити корекцію в терапевтичний курс.

Метод дозволяє «працювати» як з симптомами пацієнтів (для негайного полегшення стану), так і з хронічними захворюваннями та їх збудниками, що потребують тривалого курсу терапії, а також проводити дезінтоксикацію та десенсибілізацію організму.

Показання до застосування:

Хвороби ендокринної системи, розлади харчування та порушення обміну речовин: гіпотиреоз, гіпертиреоз, цукровий діабет, дисфункція наднирників, дисфункція статевої системи, ожиріння.

Хвороби системи кровообігу: гіпертонічна хвороба, артеріальна гіпотонія, ішемічна хвороба серця, вегето-судинна дистонія, наслідки перенесеного гострого порушення мозкового кровообігу, енцефалопатія.

Хвороби шлунка та 12-палої кишки: виразкова хвороба в стадії ремісії, гастрити та гастродуоденіти, хронічні гастроентерити, печія, метеоризм, дуоденіт, запалення кишківника, коліт.

Хвороби органів дихання: риніт, синусит, тонзиліт, ларингіт, трахеїт, хвороби носоглотки та гортані, ОРВІ, грип, СOVID, гострий та хронічний бронхіт, бронхіальна астма в стадії ремісії.

Хвороби печінки та жовчовивідних шляхів: дискінезія ЖВШ, хронічний холецистит, хронічний гепатит, жовчнокам’яна хвороба.

Хвороби підшлункової залози: хронічний панкреатит в стадії ремісії, ферментопатія.

Хвороби кишківника: хронічний ентерит та ентероколіт, синдром подразненого кишківника, хронічний коліт.

Хвороби нервової системи: мігрень, головний біль, підвищений внутрішньочерепний тиск, неврити, радикуліти, невропатії різного генезу, невралгії, враження лицьового нерву, вегето-судинна дистонія, порушення циклу сну та неспання, синдром хронічної втоми.

Хвороби шкіри та підшкірної клітковини: фурункули, псоріаз, кропив’янка, бешиха, дерматити, герпес.

Хвороби кістково-м’язової системи: артрити, остеохондроз, радикулопатії, вертебралгії, травми, міозити.

Урологічні захворювання: хронічний цистит, простатит, уретрит, хронічний пієлонефрит, сечокам’яна хвороба, нефрит.

Андрологічні та гінекологічні захворювання: аденома передміхурової залози, простатит, деякі форми чоловічого безпліддя, порушення менструального циклу, патологічний клімакс, сальпінгіт, міома, вторинне жіноче безпліддя, ерозія шийки матки, еректильна дисфункція.

Хвороби очей: гострий та хронічний кон’юнктивіт, неврит зорового нерву.

Хвороби вух: хронічний зовнішній отит, шум у вухах, біль, приглухуватість.

Психічні розлади та розлади поведінки: депресивні та невротичні розлади, інтоксикаційні неврози, психосоматичні розлади, втрата статевого потягу.

Facebook

Контакти

Київ:
вул. Лютеранська, 16

+38 (044) 585 31 17
+38 (073) 503 40 30
+38 (095) 503 40 30

вул. Мостицька, 9
+38 (044) 299 06 10
+38 (095) 041 34 24

Дніпро
вул. Грушевського, 53

+38 (097) 670 43 37

Полтава
вул. Пилипа Орлика, 20/1

+38 (099) 369 27 70
+38 (0532) 60 82 78
+38 (067) 530 31 11

Чернігів
вул. Одинцова, 9

+38 (050) 313 13 78
+38 (067) 268 33 96