Можливості виїзної діагностики
Бувають такі випадки, коли без виїзної діагностики просто не обійтися.
Пацієнт, 40 років, Київ, потрапив в стаціонар приватної лікарні з діагнозом “Гострий панкреатит, початковий панкреонекроз”. Після стан пацієнта почав різко погіршуватися, він втратив свідомість, впав у кому, після чого був інтубований, Ph крові знизився до 7,04, температура підвищилася до 40 градусів — чоловік був переведений до реанімаційного відділення. Завдяки швидкому реагуванню лікарів стан пацієнта вдалося стабілізувати, але протягом 6 діб його не вдавалося ні вивести з коми, ні знизити температуру, ні встановити причину її виникнення. В цей момент до нас звернулися родичі пацієнта з проханням провести виїзну діагностику та розібратися в причинах того, що відбувається. Пацієнта в такому стані можливо діагностувати методом частотного резонансу лише за допомогою вегатеста, що і було зроблено.
В результаті діагностування було з’ясовано, що:
– причиною високої температури був вірус Коксакі, що локалізувався в гіпоталамусі (саме він “відповідає” за температуру тіла) та підшлунковій залозі.
Призначено:
– частотно-резонансну терапію,
– комплекс фітопрепаратів (включаючи противірусну терапію).
Винятковість ситуації не заважає проводити подібне лікування.
В результаті:
на другу добу температура пацієнта значно знизилася, пацієнт вийшов із коми. Ще через 2 доби стан пацієнта вже дозволяв перевести його до звичайної палати.